(42) 630 00 99 biuro@jenerix.com.pl

CaviWipes™

Chroń siebie, Twój personel i Twoich pacjentów!

 

Chustki CaviWipes™ nie zawierają aldehydów, fenoli, środków wybielających czy innych toksycznych chemikaliów. 7-mio warstwowa struktura chustek sprawia, że są one optymalnie nasączone płynem Desident CaviCide, który gwarantuje skuteczne usunięcie zabrudzeń oraz szybką i skuteczną dezynfekcję. Chustki CaviWipes są bardzo duże i grube, zapewniając skuteczne zastosowanie na dużych powierzchniach.

CaviWipes™ są odpowiednie do nieporowatych powierzchni urządzeń medycznych, które wymagają środków do czyszczenia i dezynfekcji o szerokim spektrum działania. Płyn w chustkach zawiera 17,2% alkoholu izopropylowego, który gwarantuje skuteczne działanie przeciw szerokiemu spektrum drobnoustrojów, w ciągu 3 minut. Dzięki łagodnej formule produkt nadaje się do stosowania na powierzchniach wykonanych z różnych materiałów i redukuje tworzenie aerozoli zawierających alkohol.

 

CaviWipes™ Flat Packs - torebki z zamknięciem

Wygodne torebki Flat Pack są przyjazne środowisku, eliminując zastosowanie dużych opakowań z tworzywa. Torebki o unikalnej, miękkiej strukturze można przymocować do pionowych powierzchni oszczędzając przestrzeń w gabinecie. Pasek zamykający torebkę umożliwia komfortowe wyciągnięcie pojedynczej chustki i skuteczne uszczelnienie torebki, gwarantujące utrzymanie wilgoci przez chustki znajdujące się w jej wnętrzu.

 

CaviWipes™  Canister - pojemniki z tworzywa

CaviWipes są także dostępne w wygodnych pojemnikach, zawierających 160 chustek.

 

 

Filmy instruktażowe:

 

CaviWipes w porównaniu z innymi chustkami: krew

 

Zasady czyszczenia i dezynfekcji według CDC (Centers for Disease Control and Prevention)

 

 

 

Pliki do pobrania
  • Spektrum działania 534,883 kb pobierz